Staň se tvůrcem svého života

Vytvoř si svůj ideální život a co víc, pomoz tvořit i životy těch ostatních. Pokaždé, kdy si tvůj vzkaz absolutnu někdo přečte, posiluje tvou myšlenku.

Jistě už se k tobě doneslo, že mi sami si tvoříme svůj život. Pokud si ale něco přejeme, nefunguje to tak úplně. Vesmír funguje v neustálé přítomnosti. Pouze naše iluze času nám to občas trošku ztěžuje a mate. Proto nefunguje říkat ,,chci“ nebo ,,přeji si“, protože tím vlastně říkám, že to nemám. Je tedy potřeba říkat, že už to máš a pak to mít budeš. Nemusíš tomu dokonce ani věřit. Protože pokud to budeš každý den opakovat, tvé podvědomí to prostě vezme jako hotovou věc a dřív nebo později tomu věřit začne.

Když už tvé vědomí ví, že to tak je, není možné, aby to tak nebylo. Celkem logické že? Vesmír je vtipálek... :­D

Přečti si naše dopisy a posil tím náš záměr. Každý, kdo přečte ten tvůj, také dá novou sílu k uskutečnění tvého ideálního života. Zde napiš svůj ideální život. Můžeš se nechat inspirovat našimi dopisy vesmíru, nebo to vezmi z jiného konce. Meze se nekladou. Nezapomeň napsat jméno, ať každý ví, čí život pomáhá měnit. Vložit vlastní příspěvek

"Som zdravá, sexi, húževnatá, múdra, vzdelaná, skúsená, odvážna bytosť, naplňujúca sa láskou a šíriaca lásku okolo seba. Všetko, čo je v mojej blízkosti, sa vďaka mne raduje zo svojho života a posiela úsmevy ďalej. Prežívam ideálnu realitu, ktorej som skvelou tvorkyňou. Vždy mám po ruke správne možnosti. Som svetelná bytosť. Žijem láskyplný a tvorivý život. S ľahkosťou sama seba čistím a transformujem. Svoju pozornosť zameriavam na prítomný okamih. Ovládam svoje myšlienky, pocity a emócie. Rešpektujem svoju rodinu a zmierujem sa s každým človekom. Milujem prírodu a príroda miluje mňa. Úspešne pracujem s ľuďmi a rastlinami. Ideálne ovládam a používam kvantovku a učím sa ďalšie nové užitočné praktiky. Žijem v harmónii s prírodou v bezpečnom a útulnom bývaní. Kreatívne využívam čas pre seba. S ideálnym mužom tvoríme láskyplný pár. Anička Motyčková"
Anna Motyčková
"Jsem moudrá, silná, svobodná a nezávislá bytost, naplněná láskou, kterou šířím do celého světa. Všem je se mnou dobře, přináším jim svou přítomností uzdravení a probuzení a vyzařuji klid. K životu na planetě nic nepotřebuji, vše mě dělá šťastnou, vše harmonicky plyne bez úsilí. Důležité informace ke mě sami přicházejí, bez hledání. Vše, co dělám mě naplňuje a jsem šťastná. Žiji v kráse a nekonečné hojnosti, abych mohla bez omezení studovat tento svět a bez omezení pomáhat ostatním a pomoci pozitivním změnám na planetě. Vše živé miluji a mohu se vším živým bez omezení komunikovat. Jsem v naprostém bezpečí a proto neznám strach,ani překážky. Negativní vlivy ostatních bytostí na mne nepůsobí, odpuzuji je. Dokážu tvořit svůj život s lehkostí, dokážu samu sebe čistit a vylepšovat. Žiji v přítomnosti a skvěle se dokážu koncentrovat na to, na co chci zaměřit svou pozornost, dokážu ovládat své myšlenky. Moje vůle je silná a nezdolná - dokážu v podstatě cokoli. Mám mnoho energie a dokážu, pokud chci, kdykoli přirozeně usnout. Spánek mě vyživuje a posiluje, je pro mne opravdovým požehnáním. Můj život je naplněn smysluplnými a užitečnými činnostmi, které mě baví a jsou pro mne výživnou učební látkou. V tomto životě dosahuji maxima svého potenciálu. Mé rodinné vztahy jsou plné porozumění, sounáležitosti,spolupráce,harmonie a respektu. Jsem vyrovnanost sama. S láskou se dívám na tento svět, s láskou a něžností k němu promlouvám."
Aneta Poláková
"Jsem šťastný, naprosto v souladu se svou přirozeností. Žiju přesně takový život, jaký chci. Žiju v pravdě. Žiju na nádherných místech planety Země a mám vždy přesně tolik peněz kolik potřebuji ke svému konání. Jsem sebe jistý, uvnitř bytosti pevný jako skála, v tom nejpozitivnějším slova smyslu. Vědomě tvořím realitu, kterou prožívám. Jsem v neustálém intimním vztahu s božskou podstatou, což mi dává obrovskou sílu milovat “ostatní“. Pomáhám už tím, že jsem. Jsem si vědom toho, že jsme všichni navzájem spojeni. Všechny energie a programy, které mne kdy svazovaly a zatěžovaly jsem již dávno transformoval a pochopil všechna sdělení, z nichž jsem si dal za úkol se poučit. Žiju v souladu s přírodou a obklopen lidmi, kteří navzájem sdílí svou tvořivou energii a žijí svobodným životem. Jsem vždy připraven pomoci ostatním. Jsem superinteligentní kvantová jednotka v lidském těle. Poutník hmotnými i nehmotnými světy. Jsem v nejhlubším a nejširším slova smyslu přítelem a miluji…"
Jindřich Jirásko
"Žiji v nádherné přírodě na mírumilovné zemi, kde se lidé navzájem milují a přejí si jen to nejlepší. Na zemi kde jsou lidé ohleduplní k sobě, zvířatům i rostlinám. žiji v přírodním obydlí, které se naprosto soběstačné, má vlastní teplou vodu, elektřinu, teplo, atd. přitom ale velmi vkusné a moderní. pracuji se zvířaty a lidmi. jsem velmi skromná, protože chápu že mám vše. jsem velmi duchovně vyspělá a velmi se podílím na pomoci lidem na planetě zemi a zemi jako takové. živím se pránou, ovládám telepatii, umím předávat zážitky a prožitky, cestuji mimo tělo vesmírem a tím se velmi zrychluji ve svém vývoji. mám krásné nestárnoucí tělo, úžasné vztahy se všemi lidmi, kteří se se mnou setkávají. žijeme všichni spolu v komunitě vyspělejších lidí, kteří jsou na sebe velmi hodní a vzájemně se podporují. projekt radostná zem funguje a žije se zde ideální život. stále se rozrůstá a přibývají noví a noví lidé, kteří s námi zvedají vibrace planety a pomáhají nám v dalším rozvoji programu v radostné zemi. máme dostatek financí abychom mohli uskutečnit veškeré čisté záměry které pomohou planetě zemi. raduji se z pouhého bytí, jsem šťastná a mám velmi aktivované všechny čakry. nejvíce ale srdce. Miluju vše a neustále cítím velkou lásku v sobě, kterou rozdávám dál."
Adéla Vondrášková