Náhrdelníky pro psy

Náhrdelníky mohou nosit i psi. Tentokrát nejde ale o módní výstřelek ale o funkční doplněk psí výbavy, který má léčivé a uklidňující vlastnosti. Polodrahokam na psím náhrdelníku je přírodní energetický zářič s určitými vlastnostmi a může tak příznivě působit na chování Vašeho psího miláčka. Růženín pomáhá proti bolesti a odbourává strach, Záhněda odstraňuje stres a napětí a dodává sebedůvěru a Ametyst zahání vztek a zlobu.

Proč by tyto všeobecně známé vlastnosti kamenů nemohli pomáhat i našich čtyřnohých kamarádům? Upleteme Vám i sadu dvou náhrdelníků pro Vás a vašeho psího přítele. Kameny na psím a páníčkově náhrdelníku mají stejnou energii a tudíž harmonizují a vyrovnávají rozdíly mezi pánem a jeho psem. Vzniká zde tedy větší harmonie a nedochází tak často ke konfliktům a nevznikají nedorozumění.

Možnost výběru kamene, barvy a vzhledu náhrdelníku. Upleteme i funkční obojek s kamenem a vodítko. Nápadům se meze nekladou. Cena dohodou.

Jak fungují kameny?

Kameny odjakživa byly používány starými kulturami celého světa pro zaznamenávání informací, jako dnes používáme cd nebo počítače. Kameny jsou stálé a tisíce let příliš nemění svou podobu. Určité kameny mají určité vlastnosti stejně jako lidé. některé uklidňují, jiné dávají sílu a další zase odstraňují negace. Do kamenů se dá také načíst informace která v něm zůstane a bude působit. Pokud vás zajímají vlastnosti kamenů, které používáme při výrobě obojků, najdete je v sekci.

Náhrdelník vašemu pejskovi na míru dle vašich představ si můžete objednat zde.

Galerie psích náhrdelníků