Novinky

3. srpen 2018

Honí váš pejsek kočky, a vůbec všechno co se hýbe směrem od něj? Přijde na zavolání když ho zavoláš?

Pokud ne, tak to můžeš kdykoliv změnit. Můžeš přestat trápit sebe i psa věčným přetahováním o vodítko a mít radost ze vzájemné procházky a volně pobíhajícího psího kamaráda. Že by to bylo krásné? Všechno se může stát realitou, ale musíš vědět jak. Ozvi se a určitě společně přijdeme na způsob, který vám oběma sedne. Těšíme se. Adélka a smečka

9. leden 2016

Za pár dní opouštíme naší zasněženou rodnou zem a opět vyrážíme vstříc dobrodružství a objevování sebe sama. Naše výprava má sedm členů. Někteří "peruznalí", jiní ještě ayahuascou nepolíbení.

Na programu je hromada zábavy, cestování, prohlubování sebe sama na všech úrovních a celková očista těla, mysli a ducha. Dále bude následovat průzkum terénu a konečné rozhodnutí o pronájmu pozemku za účelem ochrany deštného pralesa. Věříme také, že se nám podaří vyřídit potřebné dokumenty k odebrání několika vyhlédnutých zvířat a jejich následné vypuštění do volné přírody. Jak to bude možné budeme vás informovat na facebooku Radostné Země o každé naší zkoušce a úspěchu. Budeme rádi za vaší podporu v podobě myšlenky či komentáře na fb.

11. červen 2018

Jaké je tvé totemové zvíře? Pochází vůbec z této planety? Jakýkoliv obraz vyzařující sílu a vlastnosti konkrétního zvířete, stromu, rostliny nebo elementu, velmi blahodárně působí v prostoru. Vůbec nezáleží na tom, jestli se na něj člověk přímo dívá nebo ne.

Na kohokoliv se dá napojit a pocítit jeho sílu a vibraci přes fotku nebo přes obraz. Chcete si to vyzkoušet? Když se zadíváte do očí této bytosti, co vidíte? Co cítíte? Podobný obraz z jiných dimenzí můžete mít i u sebe doma. Napište nám do zprávy a můžeme společně vytvořit mnohé. Měli jste vizi a chtěli byste jí zachytit? Napište nám. Rádi se učíme něčemu novému.

19. červen 2015

Líbí se ti naše produkty či projekty? Také poslední dobou cítíš, že je tady potřeba dělat něco pro naši planetu a neladíš s konzumním životem? Neváhej a napiš nám. Potřebujeme každou ruku, která je ochotná pomoci. Práce je tady hromada.