Terapie

Kvantová terapie

flame

"Svět tak jak ho vnímáme není hmota. Ikdyž to tak může na první pohled vypadat, naprosto vše je jen vlnění o určité frekvenci. Pokud tohle uvnitř sebe opravdu víš, jsi tvůrcem..."

Všechno je možné. Kdysi jsem slyšel, že tato slova jsou jednimi z nejdůležitějších v celém vesmíru. S pokorou konstatuji, že toto tvrzení se zdá být stále pravdivější. Každý by si měl tuto mantru opakovat několikrát za den. Udělat si z toho příjemný zvyk. Protože v existenci je opravdu všechno možné.

Kvantová terapie právě s touto myšlenou velmi nenápadně pracuje. Postupně vlastně zjistíš, že jsi to ty a vždycky jsi to byl ty a že začínáš pozvolně přemýšlet zcela novým způsobem. Je to velmi užitečný nástroj v praktických záležitostech našich životů a zároveň velmi mocný v práci na hlubších úrovních našich bytostí.

My používáme tuto techniku velmi směle každý den. Při práci na nás samotných, na našich zvířatech a vlastně jakékoli nedokonalosti, která se v našem životě objeví. Je to skvělá hra. Každý, kdo naši terapii podstoupil, byl nadšen a velice brzy se mu ulevilo. Pokud by vás zajímalo víc, nebo byste si chtěli přímo vyzkoušet účinky této metody, stačí nás kontaktovat. Záleží jen na tom, co člověk chce. Chce-li opravdu pomoci nemusí tomu dokonce ani věřit. Zcela postačí když se tomu otevře. Cena za terapii je naprosto dobrovolná.

withtree

Zpěv Manter

Zpěv je vibrace, stejně tak jako každé slovo. Každé slovo má určitou frekvenci. Ta frekvence vyzařuje určitý druh energie. Záleží na pocitu, myšlence nebo záměru, se kterým je slovo vyřčeno. Se kterým je píseň zpívána. Je možné vytvořit jakoukoliv mantru, neboli text, který budeš zpívat. Může být v jakémkoliv jazyce a podle toho, jakou myšlenku do písně vložíme, takovou bude vyzařovat energii.

Mantry jsou pradávné písně v údajně nejstarším jazyce světa, sánskrtu. Jejich zpěv cítím jako velmi funkční formu meditace. Je velmi snadná, není potřeba znát jakékoliv meditační techniky a při jejich zpěvu se občas doslova dějí zázraky. Dochází k uvolňování stresu, bloků, programů, které jsme si vybudovali během našich životů. Otevírá a posiluje energetická centra neboli čakry. Jako první člověk obvykle pocítí čakru sebevyjádření, centrum v našem krku. Následně se otevírají a čistí další energetická centra.

Mantry jsou tak silné proto, že mají hlubokou tradici a již tolik lidí jí zpívalo a stále zpívá. Pokaždé, když jakoukoliv mantru zazpívá někdo další, její účinek se zesiluje. Zesiluje se, protože je jí dána pozornost. Pozornost je také energie neboli síla. A protože už ji zpívalo mnoho a mnoho lidí nesčetněkrát, energie, vyzařující z každé mantry je mnohonásobně silnější, než kdybychom začali zpívat úplně novou, byť třeba mnohem dokonalejší mantru.

V mantře každé slovo nebo slabika ukazuje na dokonalé vlastnosti mysli. Ten kdo je opakuje v meditaci nebo mimo ni, postupně dosahuje těchto vlastností. Mantra je chápána také jako ochranný zvuk, který zamezuje negativním energiím vstoupit do tvého těla a usídlit se v něm.